28 Marca 2024

Nauczanie zdalne

Konsultace w szkole.
Od 1 czerwca 2020 uruchamiamy konsultacje w szkole

 Od 1 czerwca br. umożliwiamy konsultacje dla wszystkich uczniów.
 Z zajęć w formie konsultacji w szkole mogą korzystać uczniowie zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej.
 Konsultacje mają charakter dobrowolny. Uczeń będzie miał możliwość wyjaśnienia trudnych kwestii, usystematyzowania materiału czy rozmowy z nauczycielem.
 Konsultacje mają również umożliwić uczniom poprawę oceny na potrzebę klasyfikacji.
 Wymiar konsultacji zostanie uzależniony od potrzeb uczniów.
 Uczniowie zainteresowani deklarują swój udział wychowawcy klasy lub nauczycielowi danego przedmiotu. Na adres e-mail zostaje wysłana procedura postępowania oraz godzina umówionej konsultacji.
 Jeśli uczeń umówi się na konsultacje, a nie może przyjść zgłasza ten fakt odpowiednio wcześniej – nauczyciel będzie mógł zaprosić w zastępstwie innego ucznia.
 Uczeń zabiera do szkoły własny zestaw podręczników i przyborów. W szkole nie będzie można pożyczać ich od innych uczniów.

KONSULTACJE w KLASIE Va - HARMONOGRAM

DZIEŃ MAMY
26 MAJA-DZIEŃ MAMY🌹🌹🌹

Własnoręcznie wykonana laurka z okazji "Dnia mamy" to najpiękniejszy prezent.❤❤❤
Jest wyrazem miłości, wdzięczności i szacunku.
Taki dar serca pozostanie na długo w pamięci i będzie stanowić miłą pamiątkę.
Można ją wykonać z kolorowego papieru, wyciąć serce lub kwiaty a nawet odrysować dłoń i zamienić w bukiet róż.
Nauczyciel plastyki proponuje!🎨🎨🎨
Dla kreatywnych! Do samodzielnego wykonania!🎨🎨🎨

Laurki na Dzień Mamy

Wytyczne MEN
Organizacja zajęć w szkole podstawowej
od 25 maja 2020r

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych – edukacja wczesnoszkolna

Organizacja zajęć w szkole podstawowej--kliknij w LINK

100 - lecie urodzin papieża Jana Pawła II

Światowe Dni Pamięci św.Jana Pawła II,które potrwają 9 dni,upamiętniają w Wadowicach,rodzinnym mieście papieża Polaka, Jego setne urodziny.❤❤❤
Rok 2020 został ogłoszony ""Rokiem Św.Jana Pawła II".❤❤❤
Uczniowie klasy 5A, aby upamiętnić naszego ukochanego papieża wykonali na religii piękne portrety oraz plakaty.🎨🌹🌹🌹

" Biblioteka zaprasza i czeka na swoich czytelników oraz szperaczy komputerowych.
Na razie nie możemy się spotkać więc proponuję, abyście szukali książek
oraz audiobooków na stronie: wolne lektury, a znajdziecie tu trochę bajek i opowiadań.
Warto znać i poznawać nasze miasto. Zajrzyjcie na strony: Spacer po Grudziądzu, Zabytki Grudziądza, Legendy o Grudziądzu.
Polecam również stronę:wiersze dla dzieci,
oraz Dlaczego kwarantanna ma dziury?
Bajkę o złym Królu Wirusie i dobrej kwarantannie

Pozdrawiam wszystkich - wasza pani Wiesia"
Nauczanie zdalne - plastyka.

Podczas zdalnego nauczania nasi uczniowie są bardzo aktywni❤❤❤Na zajęciach artystycznych chętnie i pomysłowo wykonują piękne prace plastyczne.🎨🐣🐰🐕🎨.
W konkursie plastycznym pod hasłem "Najpiękniejsza karta wielkanocna" dla kl. VA zorganizowanym przez p. A.Jabłońską
1 miejsce zajęła Sandra Dłużewska
2 miejsce zajął Kewin Wrzesiński
3 miejsce zajęła Aleksandra Butkiewicz
Serdecznie gratulujemy🥰
Nagrody oraz dyplomy będą na Was czekały w szkole. Do szybkiego zobaczenia❤❤❤

Wiosenna przerwa świąteczna.
Wiosenna przerwa świąteczna w szkołach od 9 do 14 kwietnia 2020 r.

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoły nie będą prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć opiekuńczych (świetlicowych) dla uczniów.
Podstawy prawne:
1. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U.
z 2017 r. poz. 1603 z późn. zm.) - § 3 ust.1 pkt 3.
2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 410 z późn. zm.).
3. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty
w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 493 z późn. zm.).
Departament Informacji i Promocji

28 marca 2024 r.